fbpx
Drukuj

Pokoje

Wszystkie ceny są cenami brutto. Proszę sprawdzać nasze sezonowe Promocje i specjalne ceny dla handlowców i zakwaterowanie dla pracowników. Telefon kontaktowy 501 27 21 21. 

 Wystawiamy Faktury Vat. Akceptujemy karty płatnicze Visa, Visa Electron i MasterCard i Maestro.

Zakwaterowanie: od 13:00 do 22:00

Wykwaterowanie: od 07:00 do 11:00

 

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, przesyłać na adres mailowy  lub za pomocą panelu rezerwacyjnego na stronie internetowej.

Przy wcześniejszych rezerwacjach należy przesłać 50 % należności,ale nie mniej niż 100 zł za rezerwowany pobyt na konto bankowe Pensjonaciku.

 Przy wpłatach zaliczki na konto proszę podawać termin przyjazdu.

Rezerwacji można dokonać również  pomocą panelu rezerwacyjnego na stronie internetowej.

Bank Spółdzielczy w Kłobucku
nr konta bankowego: 73 8248 0002 3001 0026 0550 0001

adres:

Alicja Kokot Gospodarstwo Rolno Agroturystyczne 
"Pensjonacik Ogrody"
Pierzchno 56 D
42-130 Wręczyca

 Akceptujemy zwierzęta w pokojach znajdujących się w Pawilonie Ogrodowym : w pokoju dwuosobowy, w pokoju 4 -osobowym z aneksem kuchennym

 Nie akceptujemy zwierząt w budynku głównym, czyli w Pokoju Delux, Pokoju dwuosobowym Twin i Pokoju 4- osobowym Rodzinnym i w domku drewnianym 

 

Zobacz Pokoje

Pokój dwuosobowy Delux z łazienką

W pokóju znajdują się dwa łóżka 100 x 210, które można razem złączyć w podwójne łóżko tzw małżeńskie. Znajduje się tu rozkładana sofa, którą można wykorzystać dla dodatkowej osoby. W pokoju jest również ława, fotel, szafa, kredens i szafki. Na płaskim ekranie telewizora możemy oglądać pełny pakiet kanałów TV polsat i korzystać bezpłatnie z internetu Wi-Fi. Dla każdej osoby jest pościel i ręcznik kapielowy. Okna pokoju wychodzą na ogród. Pokój ma dostęp do aneksu kuchennego na korytarzu. Łazienka jest wyposażona w prysznic, umywalkę, toaletę i suszarkę na ręczniki. Pokój znajduje się na drugim piętrze w budynku głównym.

 

nie akceptujemy zwierząt w tym pokoju. Sprawdź który pokój możesz wynająć dla siebie i swojego pupila

 

 

Galeria do Pokoju dwuosobowego Delux z łazienką 

  

Pokój 2 osobowy Twin z łazienką 

Pokój jest wyposażony w dwa pojedyncze łóżka rozm. 90 x100, stolik i fotele. Jest tam TV z kanałami  Polsat i jest dostęp do internetu WiFi. Okna pokoju wychodzą na południową stronę ogrodu. W pokoju jest również ława, dwa fotele, szafka na ubrania. Dla każdej osoby jest pościel i ręcznik kapielowy. Okna pokoju wychodzą na ogród. Pokój ma dostęp do aneksu kuchennego na korytarzu. Łazienka jest wyposażona w prysznic, umywalkę, toaletę i suszarkę na ręczniki. Pokój znajduje się na drugim piętrze w budynku głównym.

 

Galeria Pokój 2-osobowy Twin z łazienką

  

Pokój 4 - osobowy Rodzinny z łazienką

W pokoju znajdują się 4 łóżka o rozmiarach 90x200, stół, 4 krzesła, szafa i komoda. Jest tam TV Polsat i dostęp do internetu WiFi. Dla każdej osoby jest pościel i ręcznik kapielowy. Pokój ma dostęp do aneksu kuchennego na korytarzu. W pokoju jest łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Pokój znajduje się na drugim piętrze w budynku głównym.

 

 

Galeria do pokoju 4 osobowego Rodzinnego z łazienką 

 

Pokój 4-5 osobowy z łazienką w Pawilonie Ogrodowym

Duży pokój z łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Pokój znajduje się w niezależnym budynku nazywanym Pawilonem Ogrodowym z wejściem od kącika grillowego. W pokoju znajdują się 3 łóżka pojedyncze o rozmiarach 90x200 i jedno łóżko piętrowe ( łóżko na górze 90x200 i na dole 90x200). Dla każdej osoby jest pościel i ręcznik kąpielowy w wyposażeniu. W pokoju znajduje się TV naziemna i jest dostęp do internetu WiFi. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, wc i umywalką. Pokój jest ogrzewany grzejnikami elektrycznymi i dodatkowo jest piecyk na drewno typu koza. W pokoju znajduje się stół i krzesła oraz szafa na ubrania. W tym pokoju akceptujemy gości ze zwierzętami za dodatkową opłatą uzależnioną od wielkości zwierząt.

 

Galeria do Pokoju 4-5 os z łazienką w Pawilonie Ogrodowym 

  

Pokój 2 osobowy z łazienką w Pawilonie Ogrodowym 

Pokój znajduje się na parterze w budynku nazywanym Pawilonem Ogrodowym i ma wejście wprost z niewielkiego tarasu. W pokoju znajdują się dwa łóżka pojedyncze typu hotelowego o rozmiarach 90x200, które można złączyć razem i wówczas stanowią duże łoże. W pokoju znajduje się TV z telewizją naziemą i jest dostęp do internetu WiFi. Jest w nim również szafa, stolik i dwa fotele. W pokoju znajduje się łazienka i malutki aneks kuchenny. Dla każdego gościa przygotowana jest pościel i ręczniki kapielowe. Ogrzewanie w tym pokoju jest elektryczne. W łazience jest prysznic, umywalka i WC. Jest to dobra opcja dla osób ceniących prywatność, ponieważ wejście do pokoju wprost z parkingu. Ten pokój jest lubiany przez gości palących, ponieważ mogą w każdej chwili wyjść na taras pokoju, gdzie są dwa krzesełka i stolik z popielniczką. 

Galeria do Pokoju 2 osobowego z łazienką w Pawilonie Ogrodowym